
1 / 9
Renault Clio III Starteris 8200584675A M000T87881
LietotaSKU: MDV27773
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8200584675A |
| OEM kods | M000T87881 |
| Marka | Renault |
| Modelis | Clio III |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 50 kW |
| Dzinēja kods | K9K 768 |
| Nobraukums | 105 000 km |
| VIN | VF1CR1G0H38392189 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Starteris
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 4
Līdzīgas preces
LietotaStarteris D4F
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
10.10 €MDV71441
LietotaDzinējs K9K768 K9K
Renault · Clio III · 2008 · 1.5L 50kW
500.00 €MDV95404
LietotaTurbīna 8200864964 K3704
Renault · Clio III · 2008 · 1.2L 74kW
58.90 €MDV26435
LietotaSolenoīda vārsts 8200790180 10T145
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L 55kW
5.00 €MDV95267
LietotaDzinējs D4F740 D4F
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
450.00 €MDV99660
LietotaPapildu bremžu signāla lukturis 0336600 E39302S3
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L
15.00 €MDV106360




