
1 / 9
Renault Clio III Starteris 8200584675A M000T87881
UsedSKU: MDV27773
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8200584675A |
| OEM code | M000T87881 |
| Make | Renault |
| Model | Clio III |
| Year | 2007 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 50 kW |
| Engine code | K9K 768 |
| Mileage | 105 000 km |
| VIN | VF1CR1G0H38392189 |
| Condition | Used |
Category: Starter motor
Donor vehicle photos

1 / 4
Similar items
UsedStarteris D4F
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
10.10 €MDV71441
UsedDzinējs K9K768 K9K
Renault · Clio III · 2008 · 1.5L 50kW
500.00 €MDV95404
UsedTurbīna 8200864964 K3704
Renault · Clio III · 2008 · 1.2L 74kW
58.90 €MDV26435
UsedSolenoīda vārsts 8200790180 10T145
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L 55kW
5.00 €MDV95267
UsedDzinējs D4F740 D4F
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
450.00 €MDV99660
UsedPapildu bremžu signāla lukturis 0336600 E39302S3
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L
15.00 €MDV106360




