
1 / 6
Chrysler Voyager Centrālais gaisa ventilācijas režģis P12221078A 123700036
LietotaSKU: MDV37181
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | P12221078A |
| OEM kods | 123700036 |
| Citi kodi | P12221078A |
| Marka | Chrysler |
| Modelis | Voyager |
| Gads | 2004 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 2.8L 110 kW |
| Nobraukums | 120 000 km |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Centrālais gaisa ventilācijas režģis
Līdzīgas preces
LietotaKlimata kontrole / mazā radiatora vadības dekoratīvā apdare P05005260AE 28015096
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV20717
LietotaStūres drošības spilvens P0YS901DVAE 73427A
Chrysler · Voyager · 2006 · 2.8L 110kW
15.15 €MDV85882
LietotaGaisa spilvenu lenta (SRS gredzens) 05082050AC
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
15.15 €MDV2848
LietotaPagrieziena signālu / lukturu sviria 04685922AD 051AE14970035
Chrysler · Voyager · 2004 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV28727
LietotaStūres ass dekoratīvā apdare 04680580AA
Chrysler · Voyager · 2004 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV28711
LietotaGaisa spilvenu lenta (SRS gredzens) 05082050AC 199601385E
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV21247









