
1 / 6
Chrysler Voyager Centrālais gaisa ventilācijas režģis P12221078A 123700036
UsedSKU: MDV37181
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | P12221078A |
| OEM code | 123700036 |
| Other codes | P12221078A |
| Make | Chrysler |
| Model | Voyager |
| Year | 2004 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.8L 110 kW |
| Mileage | 120 000 km |
| Condition | Used |
Category: Dash center air vent grill
Similar items
UsedKlimata kontrole / mazā radiatora vadības dekoratīvā apdare P05005260AE 28015096
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV20717
UsedStūres drošības spilvens P0YS901DVAE 73427A
Chrysler · Voyager · 2006 · 2.8L 110kW
15.15 €MDV85882
UsedGaisa spilvenu lenta (SRS gredzens) 05082050AC
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
15.15 €MDV2848
UsedPagrieziena signālu / lukturu sviria 04685922AD 051AE14970035
Chrysler · Voyager · 2004 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV28727
UsedStūres ass dekoratīvā apdare 04680580AA
Chrysler · Voyager · 2004 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV28711
UsedGaisa spilvenu lenta (SRS gredzens) 05082050AC 199601385E
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV21247









