
1 / 6
Chrysler Voyager Centrālais gaisa ventilācijas režģis P12221078A 123700036
Б/уSKU: MDV37181
10.10 €
Цена с НДС
| Код произв. | P12221078A |
| OEM код | 123700036 |
| Другие коды | P12221078A |
| Марка | Chrysler |
| Модель | Voyager |
| Год | 2004 |
| Кузов | Минивэн |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 2.8L 110 kW |
| Пробег | 120 000 км |
| Состояние | Б/у |
Категория: Центральная воздушная решётка
Похожие товары
Б/уKlimata kontrole / mazā radiatora vadības dekoratīvā apdare P05005260AE 28015096
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV20717
Б/уStūres drošības spilvens P0YS901DVAE 73427A
Chrysler · Voyager · 2006 · 2.8L 110kW
15.15 €MDV85882
Б/уGaisa spilvenu lenta (SRS gredzens) 05082050AC
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
15.15 €MDV2848
Б/уPagrieziena signālu / lukturu sviria 04685922AD 051AE14970035
Chrysler · Voyager · 2004 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV28727
Б/уStūres ass dekoratīvā apdare 04680580AA
Chrysler · Voyager · 2004 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV28711
Б/уGaisa spilvenu lenta (SRS gredzens) 05082050AC 199601385E
Chrysler · Voyager · 2005 · 2.8L 110kW
10.10 €MDV21247









