
1 / 7
Mercedes-Benz E W211 Gaisa ieplūdes kanāla detaļas A6420943497 0110183A
Ar defektuSKU: MDV39046
73.63 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | A6420943497 |
| OEM kods | 0110183A |
| Citi kodi | 4010088A |
| Marka | Mercedes-Benz |
| Modelis | E W211 |
| Gads | 2006 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.0L 165 kW |
| Dzinēja kods | OM642.920 |
| Nobraukums | 206 000 km |
| Stāvoklis | Ar defektu |
Kategorija: Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Līdzīgas preces
LietotaGaisa ieplūdes kanāla detaļas A2720940311 A2720900182
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.5L
10.00 €MDV100467
LietotaGaisa ieplūdes kanāla detaļas A2720941411 A2720940211
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.5L
10.00 €MDV100465
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) A6481410186 K3032
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23314
LietotaGaisa filtra kaste A6460900201 K3032
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23305
LietotaIzplūdes kolektora silddītājs (pūtējs) A6421400087 K2754
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 164kW
10.10 €MDV23248
LietotaGaisa filtra kaste A6420901901 K2754
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 140kW
10.10 €MDV23246











