
1 / 7
Mercedes-Benz E W211 Gaisa ieplūdes kanāla detaļas A6420943497 0110183A
With defectsSKU: MDV39046
73.63 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | A6420943497 |
| OEM code | 0110183A |
| Other codes | 4010088A |
| Make | Mercedes-Benz |
| Model | E W211 |
| Year | 2006 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 3.0L 165 kW |
| Engine code | OM642.920 |
| Mileage | 206 000 km |
| Condition | With defects |
Category: Air intake duct part
Similar items
UsedGaisa ieplūdes kanāla detaļas A2720940311 A2720900182
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.5L
10.00 €MDV100467
UsedGaisa ieplūdes kanāla detaļas A2720941411 A2720940211
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.5L
10.00 €MDV100465
UsedInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) A6481410186 K3032
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23314
UsedGaisa filtra kaste A6460900201 K3032
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23305
UsedIzplūdes kolektora silddītājs (pūtējs) A6421400087 K2754
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 164kW
10.10 €MDV23248
UsedGaisa filtra kaste A6420901901 K2754
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 140kW
10.10 €MDV23246











