
1 / 12
Volkswagen Polo Stūres drošības spilvens 1T0880201A GZ85U0
LietotaSKU: MDV49466
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 1T0880201A |
| OEM kods | GZ85U0 |
| Citi kodi | 0012W0 |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Polo |
| Gads | 2004 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.4L 55 kW |
| Dzinēja kods | AMF |
| Nobraukums | 155 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ9NZ5Y120930 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Stūres drošības spilvens
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaRokturu komplekts 6Q0953503AD
Volkswagen · Polo · 2003 · 1.2L 40kW
10.10 €MDV85924
LietotaStūre
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.4L
20.40 €MDV50600
LietotaAizvēršanas rokturis (aizmugurējā pārsega) 6Q6827565E
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
10.00 €MDV97796
LietotaRokturu komplekts 6Q0953503AD 203257
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
10.00 €MDV97775
LietotaAizvēršanas rokturis (aizmugurējā pārsega) 6Q6827565E 6Q6827601B
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
10.00 €MDV101563
LietotaRokturu komplekts 6Q0953503AF 1876183
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.9L
15.00 €MDV101484
