
1 / 12
Volkswagen Polo Stūres drošības spilvens 1T0880201A GZ85U0
UsedSKU: MDV49466
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 1T0880201A |
| OEM code | GZ85U0 |
| Other codes | 0012W0 |
| Make | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Year | 2004 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.4L 55 kW |
| Engine code | AMF |
| Mileage | 155 000 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ9NZ5Y120930 |
| Condition | Used |
Category: Steering wheel airbag
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedRokturu komplekts 6Q0953503AD
Volkswagen · Polo · 2003 · 1.2L 40kW
10.10 €MDV85924
UsedStūre
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.4L
20.40 €MDV50600
UsedAizvēršanas rokturis (aizmugurējā pārsega) 6Q6827565E
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
10.00 €MDV97796
UsedRokturu komplekts 6Q0953503AD 203257
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
10.00 €MDV97775
UsedAizvēršanas rokturis (aizmugurējā pārsega) 6Q6827565E 6Q6827601B
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
10.00 €MDV101563
UsedRokturu komplekts 6Q0953503AF 1876183
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.9L
15.00 €MDV101484
