
1 / 9
Volkswagen Golf V Vakuuma vārsts 06D133517B 051133459A
LietotaSKU: MDV52336
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 06D133517B |
| OEM kods | 051133459A |
| Citi kodi | 2580126B |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Golf V |
| Gads | 2004 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 110 kW |
| Dzinēja kods | BLX |
| Nobraukums | 134 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ1KZ5B004144 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Vakuuma vārsts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaVakuuma vārsts 058133517
Volkswagen · Golf V · 2006 · 1.6L 85kW
10.00 €MDV5373
LietotaIeplūdes kolektors 03C129711F
Volkswagen · Golf V · 2004 · 1.6L 85kW
20.20 €MDV12842
LietotaIeplūdes kolektors 03C129711F BLF
Volkswagen · Golf V · 2004 · 1.6L 85kW
15.15 €MDV15891
LietotaIeplūdes kolektors 038129713BE
Volkswagen · Golf V · 2006 · 2.0L 55kW
15.15 €MDV57780
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 038131111A
Volkswagen · Golf V · 2006 · 1.9L 85kW
10.10 €MDV23896
LietotaIeplūdes kolektors 03C129709F K1765
Volkswagen · Golf V · 2004 · 1.6L 85kW
10.10 €MDV29782
