
1 / 9
Volkswagen Golf V Vakuuma vārsts 06D133517B 051133459A
UsedSKU: MDV52336
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 06D133517B |
| OEM code | 051133459A |
| Other codes | 2580126B |
| Make | Volkswagen |
| Model | Golf V |
| Year | 2004 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 110 kW |
| Engine code | BLX |
| Mileage | 134 000 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ1KZ5B004144 |
| Condition | Used |
Category: Vacuum valve
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedVakuuma vārsts 058133517
Volkswagen · Golf V · 2006 · 1.6L 85kW
10.00 €MDV5373
UsedIeplūdes kolektors 03C129711F
Volkswagen · Golf V · 2004 · 1.6L 85kW
20.20 €MDV12842
UsedIeplūdes kolektors 03C129711F BLF
Volkswagen · Golf V · 2004 · 1.6L 85kW
15.15 €MDV15891
UsedIeplūdes kolektors 038129713BE
Volkswagen · Golf V · 2006 · 2.0L 55kW
15.15 €MDV57780
UsedInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 038131111A
Volkswagen · Golf V · 2006 · 1.9L 85kW
10.10 €MDV23896
UsedIeplūdes kolektors 03C129709F K1765
Volkswagen · Golf V · 2004 · 1.6L 85kW
10.10 €MDV29782
