
1 / 10
Audi A3 S3 A3 Sportback 8P Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3C2820045A 5HB00932827
LietotaSKU: MDV55235
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 3C2820045A |
| OEM kods | 5HB00932827 |
| Citi kodi | 987676V |
| Marka | Audi |
| Modelis | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L |
| Dzinēja kods | CFFB |
| Nobraukums | 205 000 km |
| Krāsa | tiefseeblau / LZ5A |
| VIN | WAUZZZ8P4CA052732 |
| Stāvoklis | Lietota |
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8P0820043D 412206018011
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2004 · 2.0L
30.00 €MDV104650
Nav foto
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8P0820043M 412206018039
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2006 · 2.0L 103kW
45.00 €MDV104829
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8P0820043AG A2C53242446
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV93980
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8P0820043BG A2C53301899
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
15.00 €MDV93929
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8P0820043BH A2C53301900
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
30.00 €MDV103665
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV102916
