
1 / 10
Audi A3 S3 A3 Sportback 8P Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3C2820045A 5HB00932827
Б/уSKU: MDV55235
5.00 €
Цена с НДС
| Код произв. | 3C2820045A |
| OEM код | 5HB00932827 |
| Другие коды | 987676V |
| Марка | Audi |
| Модель | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Год | 2011 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L |
| Код двигателя | CFFB |
| Пробег | 205 000 км |
| Цвет | tiefseeblau / LZ5A |
| VIN | WAUZZZ8P4CA052732 |
| Состояние | Б/у |
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Нет фото
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8P0820043D 412206018011
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2004 · 2.0L
30.00 €MDV104650
Нет фото
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8P0820043M 412206018039
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2006 · 2.0L 103kW
45.00 €MDV104829
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8P0820043AG A2C53242446
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV93980
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8P0820043BG A2C53301899
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
15.00 €MDV93929
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8P0820043BH A2C53301900
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
30.00 €MDV103665
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV102916
