
1 / 10
Audi A3 S3 A3 Sportback 8P Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3C2820045A 5HB00932827
UsedSKU: MDV55235
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 3C2820045A |
| OEM code | 5HB00932827 |
| Other codes | 987676V |
| Make | Audi |
| Model | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Year | 2011 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L |
| Engine code | CFFB |
| Mileage | 205 000 km |
| Color | tiefseeblau / LZ5A |
| VIN | WAUZZZ8P4CA052732 |
| Condition | Used |
Category: Climate control unit
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
No photo
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8P0820043D 412206018011
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2004 · 2.0L
30.00 €MDV104650
No photo
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8P0820043M 412206018039
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2006 · 2.0L 103kW
45.00 €MDV104829
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8P0820043AG A2C53242446
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV93980
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8P0820043BG A2C53301899
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
15.00 €MDV93929
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8P0820043BH A2C53301900
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
30.00 €MDV103665
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV102916
