
1 / 8
Mini One - Cooper Clubman R55 Starteris N12B16A
LietotaSKU: MDV57572
15.15 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | N12B16A |
| Marka | Mini |
| Modelis | One - Cooper Clubman R55 |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 88 kW |
| Dzinēja kods | N12 B16 A |
| Nobraukums | 90 000 km |
| Krāsa | nightfire red / 857 |
| VIN | WMWML32040TN48179 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Starteris
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaRokturu komplekts 3451886 020708
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L
30.29 €MDV56574
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene 51242754459 5124275445906
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L
71.98 €MDV56164
LietotaAizmugurējā loga tīrītāja motoriņš 53030112 7168154
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L 88kW
15.15 €MDV62066
LietotaAizmugurējā loga tīrītāja motoriņš 53029712 7168153
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L 88kW
15.15 €MDV62026
LietotaElektrisks radiatoru ventilators 275485403 2754854
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L 88kW
20.20 €MDV58033
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene 51242754459 978682104
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L 88kW
71.98 €MDV61567
