
1 / 8
Mini One - Cooper Clubman R55 Starteris N12B16A
UsedSKU: MDV57572
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | N12B16A |
| Make | Mini |
| Model | One - Cooper Clubman R55 |
| Year | 2008 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 88 kW |
| Engine code | N12 B16 A |
| Mileage | 90 000 km |
| Color | nightfire red / 857 |
| VIN | WMWML32040TN48179 |
| Condition | Used |
Category: Starter motor
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedRokturu komplekts 3451886 020708
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L
30.29 €MDV56574
UsedAizmugurējā pārsega slēdzene 51242754459 5124275445906
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L
71.98 €MDV56164
UsedAizmugurējā loga tīrītāja motoriņš 53030112 7168154
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L 88kW
15.15 €MDV62066
UsedAizmugurējā loga tīrītāja motoriņš 53029712 7168153
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L 88kW
15.15 €MDV62026
UsedElektrisks radiatoru ventilators 275485403 2754854
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L 88kW
20.20 €MDV58033
UsedAizmugurējā pārsega slēdzene 51242754459 978682104
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L 88kW
71.98 €MDV61567
