
1 / 5
Nissan Pulsar Citu veidu vadības bloki / moduļi 292A54EA0A 0267027
LietotaSKU: MDV58172
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 292A54EA0A |
| OEM kods | 0267027 |
| Citi kodi | EUV9NS019AB |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Pulsar |
| Gads | 2015 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 90 515 km |
| Krāsa | white / QAB |
| VIN | VSKDAAC13U0018279 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Citu veidu vadības bloki / moduļi
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi 277603ZP0B 056010
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV58178
LietotaDzinēja vadības bloks 237104EA0B 843529246
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
72.89 €MDV60346
LietotaBSM vadības modulis 284B13ZP0A S180192372A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV58297
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 275003ZP0A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63916
LietotaDzinēja vadu instalācija P240113ZN0A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
89.99 €MDV59891
LietotaAvārijas lukturu slēdzis 682UU3ZL0A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV63921






