
1 / 7
Nissan Pulsar Startera detaļa (-s) 251153ZN0A 2534004030
LietotaSKU: MDV59933
20.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 251153ZN0A |
| OEM kods | 2534004030 |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Pulsar |
| Gads | 2015 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 90 515 km |
| Krāsa | white / QAB |
| VIN | VSKDAAC13U0018279 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Startera detaļa (-s)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaStarteris K9K636 K9K
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV57636
LietotaSolenoīda vārsts 8200790180 14T309
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV57538
LietotaDzinēja vadības bloks 237104EA0B 843529246
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
72.89 €MDV60346
LietotaDzinēja vadu instalācija P240113ZN0A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
89.99 €MDV59891
LietotaPriekšējais bamperis
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
222.18 €MDV59216
LietotaBSM vadības modulis 284B13ZP0A S180192372A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV58297






