
1 / 11
Nissan Pulsar Rokturu komplekts 255544EA0A
LietotaSKU: MDV61225
20.20 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 255544EA0A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Pulsar |
| Gads | 2015 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 90 515 km |
| Krāsa | white / QAB |
| VIN | VSKDAAC13U0018279 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Rokturu komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaDrošības spilvenu komplekts 985103ZL0A 34178117A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
409.01 €MDV57520
LietotaDzinēja vadības bloks 237104EA0B 843529246
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
72.89 €MDV60346
LietotaStartera detaļa (-s) 251153ZN0A 2534004030
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV59933
LietotaDzinēja vadu instalācija P240113ZN0A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
89.99 €MDV59891
LietotaPriekšējais bamperis
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
222.18 €MDV59216
LietotaBSM vadības modulis 284B13ZP0A S180192372A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV58297





