
1 / 7
Volkswagen Polo Degvielas sūknis (degvielas tvertnē) 6Q0919050A 220212007002
LietotaSKU: MDV60109
15.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 6Q0919050A |
| OEM kods | 220212007002 |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Polo |
| Gads | 2000 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.4L 44 kW |
| Dzinēja kods | AUD |
| Nobraukums | 49 322 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ6NZ1Y100331 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaDroseļvārsts 036133062N 5WS02025
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.2L 40kW
10.10 €MDV33929
LietotaAugstsprieguma spole (aizdedzei) 036905715 78180004
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.2L 47kW
5.00 €MDV52130
LietotaDzinējs AWY
Volkswagen · Polo · 2003 · 1.2L 40kW
400.00 €MDV80427
LietotaStūres drošības spilvens 1T0880201A GZ85U0
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.4L 55kW
10.10 €MDV49466
LietotaPriekšējais bamperis
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
25.25 €MDV95282
LietotaMazā radiatora ventilators 6Q1819015C A1915
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.2L
10.10 €MDV35104