
1 / 7
Volkswagen Polo Degvielas sūknis (degvielas tvertnē) 6Q0919050A 220212007002
UsedSKU: MDV60109
15.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 6Q0919050A |
| OEM code | 220212007002 |
| Make | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Year | 2000 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.4L 44 kW |
| Engine code | AUD |
| Mileage | 49 322 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ6NZ1Y100331 |
| Condition | Used |
Category: In-tank fuel pump
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedDroseļvārsts 036133062N 5WS02025
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.2L 40kW
10.10 €MDV33929
UsedAugstsprieguma spole (aizdedzei) 036905715 78180004
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.2L 47kW
5.00 €MDV52130
UsedDzinējs AWY
Volkswagen · Polo · 2003 · 1.2L 40kW
400.00 €MDV80427
UsedStūres drošības spilvens 1T0880201A GZ85U0
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.4L 55kW
10.10 €MDV49466
UsedPriekšējais bamperis
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
25.25 €MDV95282
UsedMazā radiatora ventilators 6Q1819015C A1915
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.2L
10.10 €MDV35104