
1 / 9
BMW 3 E90 E91 Ģenerators 1042106021 14W70A
LietotaSKU: MDV62411
15.15 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 1042106021 |
| OEM kods | 14W70A |
| Citi kodi | 7550468 |
| Marka | BMW |
| Modelis | 3 E90 E91 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | N43 B20 A |
| Nobraukums | 70 000 km |
| Krāsa | vermillionrot / A82 |
| VIN | WBAPF52090A787853 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Ģenerators
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaĢenerators 755046802 T042106021
BMW · 3 E90 E91 · 2010 · 2.0L 105kW
15.15 €MDV35573
LietotaĢenerators 8507624 2608669C
BMW · 3 E90 E91 · 2010 · 2.0L 105kW
15.00 €MDV102909
LietotaVadi (ģeneratora) 7809331 566014
BMW · 3 E90 E91 · 2008 · 3.0L 145kW
20.20 €MDV89133
Nav foto
LietotaTurbīnu elektriskās vadības pievads 4933519410 6NW01043004
BMW · 3 E90 E91 · 2011 · 2.0L 135kW
60.00 €MDV104878
LietotaDzinējs 306D3 M57
BMW · 3 E90 E91 · 2008 · 3.0L 145kW
1000.00 €MDV73149
LietotaDzinējs N43B20A N43
BMW · 3 E90 E91 · 2011 · 2.0L 105kW
1900.00 €MDV95469











