
1 / 5
Volkswagen Tiguan Stūres leņķa sensors ANP80H062A DCF0796A
LietotaSKU: MDV67205
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | ANP80H062A |
| OEM kods | DCF0796A |
| Citi kodi | 1K0959654 |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Tiguan |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 125 kW |
| Dzinēja kods | CBBB |
| Nobraukums | 168 165 km |
| Krāsa | deepblack / LC9X |
| VIN | WVGZZZ5NZ9W096890 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Stūres leņķa sensors
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaStūres leņķa sensors 1K0959654
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV98368
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 1K0820047HM 5HB00935260
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV64031
LietotaRokas bremzes slēdzis
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV93985
Nav foto
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3C8907336AB 5HB00975120
Volkswagen · Tiguan · 2010 · 2.0L
20.20 €MDV66332
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi 1K6919879 H001S0003
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV69389
LietotaKomforta modulis 1K0959433BT
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV98545