
1 / 5
Volkswagen Tiguan Stūres leņķa sensors ANP80H062A DCF0796A
UsedSKU: MDV67205
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | ANP80H062A |
| OEM code | DCF0796A |
| Other codes | 1K0959654 |
| Make | Volkswagen |
| Model | Tiguan |
| Year | 2009 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 125 kW |
| Engine code | CBBB |
| Mileage | 168 165 km |
| Color | deepblack / LC9X |
| VIN | WVGZZZ5NZ9W096890 |
| Condition | Used |
Category: Steering angle sensor
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedStūres leņķa sensors 1K0959654
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV98368
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 1K0820047HM 5HB00935260
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV64031
UsedRokas bremzes slēdzis
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV93985
No photo
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3C8907336AB 5HB00975120
Volkswagen · Tiguan · 2010 · 2.0L
20.20 €MDV66332
UsedCitu veidu vadības bloki / moduļi 1K6919879 H001S0003
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV69389
UsedKomforta modulis 1K0959433BT
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV98545