
1 / 5
Volkswagen Tiguan Stūres leņķa sensors ANP80H062A DCF0796A
Б/уSKU: MDV67205
5.00 €
Цена с НДС
| Код произв. | ANP80H062A |
| OEM код | DCF0796A |
| Другие коды | 1K0959654 |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Tiguan |
| Год | 2009 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 125 kW |
| Код двигателя | CBBB |
| Пробег | 168 165 км |
| Цвет | deepblack / LC9X |
| VIN | WVGZZZ5NZ9W096890 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Датчик угла поворота рулевого колеса
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уStūres leņķa sensors 1K0959654
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV98368
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 1K0820047HM 5HB00935260
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV64031
Б/уRokas bremzes slēdzis
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV93985
Нет фото
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3C8907336AB 5HB00975120
Volkswagen · Tiguan · 2010 · 2.0L
20.20 €MDV66332
Б/уCitu veidu vadības bloki / moduļi 1K6919879 H001S0003
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV69389
Б/уKomforta modulis 1K0959433BT
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV98545