
1 / 9
Renault Scenic III - Grand scenic III Dzinējs K9K832 K9K
LietotaSKU: MDV68334
500.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | K9K832 |
| OEM kods | K9K |
| Marka | Renault |
| Modelis | Scenic III - Grand scenic III |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 832 |
| Nobraukums | 110 389 km |
| Krāsa | brown / TECNB |
| VIN | VF1JZ0BB643947580 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Dzinējs
Apraksts
[ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! -------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaDzinējs K9K K9K832
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L 78kW
500.00 €MDV71348
LietotaDzinējs K9K837 K9K
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2011 · 1.5L 81kW
500.00 €MDV71219
LietotaDzinējs K9K837 K9K
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2011 · 1.5L 81kW
800.00 €MDV103988
LietotaDzinējs K9K646 K9K
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2011 · 1.5L 81kW
1100.00 €MDV100660
LietotaDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) 8200549100
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV42686
LietotaDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) 175B17098R 175B17170R
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2011 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV85606






