
1 / 7
Suzuki Swift I Ģenerators 897388 M15A
LietotaSKU: MDV73234
50.50 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 897388 |
| OEM kods | M15A |
| Marka | Suzuki |
| Modelis | Swift I |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 75 kW |
| Dzinēja kods | M15A |
| Nobraukums | 97 987 km |
| Krāsa | sunlight copper / zfs |
| VIN | TSMMZC21S00332474 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Ģenerators
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaStarteris M002T46781ZE 3110086G00
Suzuki · Swift I · 2007 · 1.5L 75kW
15.15 €MDV69978
LietotaPapildu bremžu signāla lukturis 3581063J0
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L 68kW
10.00 €MDV106251
LietotaMiglas lukturis aizmugurē 36570M70F00 36570
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L 68kW
20.00 €MDV106801
LietotaDzinēja vadības bloks 3392072K0 3392072K01
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L 68kW
10.00 €MDV105923
Nav foto
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L 68kW
90.00 €MDV104823
Nav foto
LietotaStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L 68kW
15.00 €MDV105104