
1 / 7
Suzuki Swift I Ģenerators 897388 M15A
Б/уSKU: MDV73234
50.50 €
Цена с НДС
| Код произв. | 897388 |
| OEM код | M15A |
| Марка | Suzuki |
| Модель | Swift I |
| Год | 2007 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 75 kW |
| Код двигателя | M15A |
| Пробег | 97 987 км |
| Цвет | sunlight copper / zfs |
| VIN | TSMMZC21S00332474 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Генератор
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уStarteris M002T46781ZE 3110086G00
Suzuki · Swift I · 2007 · 1.5L 75kW
15.15 €MDV69978
Б/уPapildu bremžu signāla lukturis 3581063J0
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L 68kW
10.00 €MDV106251
Б/уMiglas lukturis aizmugurē 36570M70F00 36570
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L 68kW
20.00 €MDV106801
Б/уDzinēja vadības bloks 3392072K0 3392072K01
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L 68kW
10.00 €MDV105923
Нет фото
Б/уRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L 68kW
90.00 €MDV104823
Нет фото
Б/уStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L 68kW
15.00 €MDV105104