
1 / 7
Suzuki Swift I Ģenerators 897388 M15A
UsedSKU: MDV73234
50.50 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 897388 |
| OEM code | M15A |
| Make | Suzuki |
| Model | Swift I |
| Year | 2007 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 75 kW |
| Engine code | M15A |
| Mileage | 97 987 km |
| Color | sunlight copper / zfs |
| VIN | TSMMZC21S00332474 |
| Condition | Used |
Category: Generator/alternator
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedStarteris M002T46781ZE 3110086G00
Suzuki · Swift I · 2007 · 1.5L 75kW
15.15 €MDV69978
UsedPapildu bremžu signāla lukturis 3581063J0
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L 68kW
10.00 €MDV106251
UsedMiglas lukturis aizmugurē 36570M70F00 36570
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L 68kW
20.00 €MDV106801
UsedDzinēja vadības bloks 3392072K0 3392072K01
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L 68kW
10.00 €MDV105923
No photo
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L 68kW
90.00 €MDV104823
No photo
UsedStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Suzuki · Swift I · 2010 · 1.3L 68kW
15.00 €MDV105104