
1 / 8
Volkswagen Touran I Stūres drošības spilvens 6071053C03 160710530
LietotaSKU: MDV77171
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 6071053C03 |
| OEM kods | 160710530 |
| Citi kodi | 5N0880201A |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Touran I |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | BKD |
| Nobraukums | 114 080 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVGZZZ1TZ9W029153 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Stūres drošības spilvens
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaStūres drošības spilvens 1T0880201A 20031542124
Volkswagen · Touran I · 2003 · 2.0L 100kW
5.00 €MDV93548
LietotaStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš 1K0953519
Volkswagen · Touran I · 2004 · 1.9L 77kW
10.10 €MDV13849
LietotaAizkars
Volkswagen · Touran I · 2005 · 1.6L 75kW
30.29 €MDV82590
Nav foto
LietotaStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš 1K0953519J ANP80H024C
Volkswagen · Touran I · 2007 · 2.0L
15.00 €MDV99736
Nav foto
LietotaPagrieziena signālu / lukturu sviria 1K0953513F ANP80H013E
Volkswagen · Touran I · 2007 · 2.0L
15.00 €MDV99735
Nav foto
LietotaGaisa spilvenu lenta (SRS gredzens) 1K0959653C ZWAC29004D
Volkswagen · Touran I · 2007 · 2.0L
15.00 €MDV99731

