
1 / 8
Volkswagen Touran I Stūres drošības spilvens 6071053C03 160710530
UsedSKU: MDV77171
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 6071053C03 |
| OEM code | 160710530 |
| Other codes | 5N0880201A |
| Make | Volkswagen |
| Model | Touran I |
| Year | 2008 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.0L 103 kW |
| Engine code | BKD |
| Mileage | 114 080 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVGZZZ1TZ9W029153 |
| Condition | Used |
Category: Steering wheel airbag
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedStūres drošības spilvens 1T0880201A 20031542124
Volkswagen · Touran I · 2003 · 2.0L 100kW
5.00 €MDV93548
UsedStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš 1K0953519
Volkswagen · Touran I · 2004 · 1.9L 77kW
10.10 €MDV13849
UsedAizkars
Volkswagen · Touran I · 2005 · 1.6L 75kW
30.29 €MDV82590
No photo
UsedStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš 1K0953519J ANP80H024C
Volkswagen · Touran I · 2007 · 2.0L
15.00 €MDV99736
No photo
UsedPagrieziena signālu / lukturu sviria 1K0953513F ANP80H013E
Volkswagen · Touran I · 2007 · 2.0L
15.00 €MDV99735
No photo
UsedGaisa spilvenu lenta (SRS gredzens) 1K0959653C ZWAC29004D
Volkswagen · Touran I · 2007 · 2.0L
15.00 €MDV99731

