
1 / 10
Volkswagen Golf Plus Drošinātāju bloks 1K0937125A 017183071
LietotaSKU: MDV80283
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 1K0937125A |
| OEM kods | 017183071 |
| Citi kodi | 1K0937129A |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Golf Plus |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.9L 77 kW |
| Dzinēja kods | BXE |
| Nobraukums | 143 728 km |
| Krāsa | black magic / LC9Z |
| VIN | WVWZZZ1KZ7W625457 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Drošinātāju bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaDzinēja vadības bloks 03G906021KQ 0281013233
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.9L 77kW
15.15 €MDV95104
LietotaKomforta modulis 1K0959433AK
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV13982
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 5M0035156C VWZAZ1L0543933
Volkswagen · Golf Plus · 2011 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV91560
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 7N0907426K 5HB00975150
Volkswagen · Golf Plus · 2011 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV91455
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3C8907336AB
Volkswagen · Golf Plus · 2010 · 1.6L
10.10 €MDV64690
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV15152



