
1 / 10
Volkswagen Golf Plus Drošinātāju bloks 1K0937125A 017183071
Б/уSKU: MDV80283
5.00 €
Цена с НДС
| Код произв. | 1K0937125A |
| OEM код | 017183071 |
| Другие коды | 1K0937129A |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Golf Plus |
| Год | 2007 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.9L 77 kW |
| Код двигателя | BXE |
| Пробег | 143 728 км |
| Цвет | black magic / LC9Z |
| VIN | WVWZZZ1KZ7W625457 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Блок предохранителей
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары
Б/уDzinēja vadības bloks 03G906021KQ 0281013233
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.9L 77kW
15.15 €MDV95104
Б/уKomforta modulis 1K0959433AK
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV13982
Б/уRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 5M0035156C VWZAZ1L0543933
Volkswagen · Golf Plus · 2011 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV91560
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 7N0907426K 5HB00975150
Volkswagen · Golf Plus · 2011 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV91455
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3C8907336AB
Volkswagen · Golf Plus · 2010 · 1.6L
10.10 €MDV64690
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV15152



