
1 / 10
Volkswagen Golf Plus Drošinātāju bloks 1K0937125A 017183071
UsedSKU: MDV80283
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 1K0937125A |
| OEM code | 017183071 |
| Other codes | 1K0937129A |
| Make | Volkswagen |
| Model | Golf Plus |
| Year | 2007 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.9L 77 kW |
| Engine code | BXE |
| Mileage | 143 728 km |
| Color | black magic / LC9Z |
| VIN | WVWZZZ1KZ7W625457 |
| Condition | Used |
Category: Fuse module
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedDzinēja vadības bloks 03G906021KQ 0281013233
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.9L 77kW
15.15 €MDV95104
UsedKomforta modulis 1K0959433AK
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV13982
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 5M0035156C VWZAZ1L0543933
Volkswagen · Golf Plus · 2011 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV91560
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 7N0907426K 5HB00975150
Volkswagen · Golf Plus · 2011 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV91455
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3C8907336AB
Volkswagen · Golf Plus · 2010 · 1.6L
10.10 €MDV64690
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV15152



