
1 / 7
BMW 7 E65 E66 Hidrauliskais servotronic spiediena vārsts MSM250A 01490053
LietotaSKU: MDV81200
70.70 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | MSM250A |
| OEM kods | 01490053 |
| Citi kodi | 0358252 |
| Marka | BMW |
| Modelis | 7 E65 E66 |
| Gads | 2003 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.6L 200 kW |
| Dzinēja kods | N62 B36 A |
| Nobraukums | 157 708 km |
| Krāsa | orientblau / 317 |
| VIN | WBAGL420X0DD80953 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Hidrauliskais servotronic spiediena vārsts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaStūres pastiprinātāja sūknis 675921203Z
BMW · 7 E65 E66 · 2005 · 3.0L 170kW
15.00 €MDV59510
LietotaStūres pastiprinātāja sūknis 1439232 32421499232
BMW · 7 E65 E66 · 2004 · 4.4L 245kW
20.20 €MDV4084
LietotaStūresrata ass 922360111
BMW · 7 E65 E66 · 2003 · 12.3L 321kW
20.20 €MDV5893
LietotaStūres pastiprinātāja šķidruma tvertne 6752963 3246752963
BMW · 7 E65 E66 · 2004 · 4.4L 245kW
10.10 €MDV4487
LietotaStūres pastiprinātāja šķidruma tvertne B429 6752963
BMW · 7 E65 E66 · 2003 · 3.6L 205kW
10.10 €MDV1276
LietotaAktīvais stabilizators 6752800 852400142003
BMW · 7 E65 E66 · 2003 · 3.6L 200kW
40.39 €MDV82863










