
1 / 7
BMW 7 E65 E66 Hidrauliskais servotronic spiediena vārsts MSM250A 01490053
Б/уSKU: MDV81200
70.70 €
Цена с НДС
| Код произв. | MSM250A |
| OEM код | 01490053 |
| Другие коды | 0358252 |
| Марка | BMW |
| Модель | 7 E65 E66 |
| Год | 2003 |
| Кузов | Седан |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 3.6L 200 kW |
| Код двигателя | N62 B36 A |
| Пробег | 157 708 км |
| Цвет | orientblau / 317 |
| VIN | WBAGL420X0DD80953 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Гидравлический клапан servotronic
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уStūres pastiprinātāja sūknis 675921203Z
BMW · 7 E65 E66 · 2005 · 3.0L 170kW
15.00 €MDV59510
Б/уStūres pastiprinātāja sūknis 1439232 32421499232
BMW · 7 E65 E66 · 2004 · 4.4L 245kW
20.20 €MDV4084
Б/уStūresrata ass 922360111
BMW · 7 E65 E66 · 2003 · 12.3L 321kW
20.20 €MDV5893
Б/уStūres pastiprinātāja šķidruma tvertne 6752963 3246752963
BMW · 7 E65 E66 · 2004 · 4.4L 245kW
10.10 €MDV4487
Б/уStūres pastiprinātāja šķidruma tvertne B429 6752963
BMW · 7 E65 E66 · 2003 · 3.6L 205kW
10.10 €MDV1276
Б/уAktīvais stabilizators 6752800 852400142003
BMW · 7 E65 E66 · 2003 · 3.6L 200kW
40.39 €MDV82863










