
1 / 7
BMW 7 E65 E66 Hidrauliskais servotronic spiediena vārsts MSM250A 01490053
UsedSKU: MDV81200
70.70 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | MSM250A |
| OEM code | 01490053 |
| Other codes | 0358252 |
| Make | BMW |
| Model | 7 E65 E66 |
| Year | 2003 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 3.6L 200 kW |
| Engine code | N62 B36 A |
| Mileage | 157 708 km |
| Color | orientblau / 317 |
| VIN | WBAGL420X0DD80953 |
| Condition | Used |
Category: Hydraulic servotronic pressure valve
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedStūres pastiprinātāja sūknis 675921203Z
BMW · 7 E65 E66 · 2005 · 3.0L 170kW
15.00 €MDV59510
UsedStūres pastiprinātāja sūknis 1439232 32421499232
BMW · 7 E65 E66 · 2004 · 4.4L 245kW
20.20 €MDV4084
UsedStūresrata ass 922360111
BMW · 7 E65 E66 · 2003 · 12.3L 321kW
20.20 €MDV5893
UsedStūres pastiprinātāja šķidruma tvertne 6752963 3246752963
BMW · 7 E65 E66 · 2004 · 4.4L 245kW
10.10 €MDV4487
UsedStūres pastiprinātāja šķidruma tvertne B429 6752963
BMW · 7 E65 E66 · 2003 · 3.6L 205kW
10.10 €MDV1276
UsedAktīvais stabilizators 6752800 852400142003
BMW · 7 E65 E66 · 2003 · 3.6L 200kW
40.39 €MDV82863










