
1 / 8
Opel Corsa D Pedāļu montāža 0211983A 4011497A
LietotaSKU: MDV81314
15.15 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 0211983A |
| OEM kods | 4011497A |
| Citi kodi | 93190730 |
| Marka | Opel |
| Modelis | Corsa D |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 110 kW |
| Dzinēja kods | Z 16 LEL |
| Nobraukums | 79 000 km |
| Krāsa | saphirschwarz / 20R |
| VIN | W0L0SDL6884127286 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Pedāļu montāža
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaStūres drošības spilvens 13369480 34129568A
Opel · Corsa D · 2012 · 1.0L
15.00 €MDV106935
Nav foto
LietotaGaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Opel · Corsa D · 2009 · 1.2L
50.00 €MDV105078
Nav foto
LietotaGaisa spilvenu lenta (SRS gredzens) DZ0N0761016
Opel · Corsa D · 2014 · 1.4L 88kW
30.00 €MDV105119
LietotaRokturu komplekts 12274700 13142283
Opel · Corsa D · 2006 · 1.2L 59kW
10.10 €MDV36156
LietotaAizdedzes atslēga 55703083 K2831
Opel · Corsa D · 2007 · 1.2L 59kW
10.10 €MDV23606
LietotaRokturu komplekts 13142283 K2831
Opel · Corsa D · 2007 · 1.2L 59kW
10.10 €MDV23607







