
1 / 8
Opel Corsa D Pedāļu montāža 0211983A 4011497A
UsedSKU: MDV81314
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 0211983A |
| OEM code | 4011497A |
| Other codes | 93190730 |
| Make | Opel |
| Model | Corsa D |
| Year | 2007 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 110 kW |
| Engine code | Z 16 LEL |
| Mileage | 79 000 km |
| Color | saphirschwarz / 20R |
| VIN | W0L0SDL6884127286 |
| Condition | Used |
Category: Pedal assembly
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedStūres drošības spilvens 13369480 34129568A
Opel · Corsa D · 2012 · 1.0L
15.00 €MDV106935
No photo
UsedGaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Opel · Corsa D · 2009 · 1.2L
50.00 €MDV105078
No photo
UsedGaisa spilvenu lenta (SRS gredzens) DZ0N0761016
Opel · Corsa D · 2014 · 1.4L 88kW
30.00 €MDV105119
UsedRokturu komplekts 12274700 13142283
Opel · Corsa D · 2006 · 1.2L 59kW
10.10 €MDV36156
UsedAizdedzes atslēga 55703083 K2831
Opel · Corsa D · 2007 · 1.2L 59kW
10.10 €MDV23606
UsedRokturu komplekts 13142283 K2831
Opel · Corsa D · 2007 · 1.2L 59kW
10.10 €MDV23607







