
1 / 7
Mazda 6 Kloķvārpstas skriemelis 00527A
LietotaSKU: MDV82687
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 00527A |
| Marka | Mazda |
| Modelis | 6 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.2L 120 kW |
| Dzinēja kods | R2AA |
| Nobraukums | 146 481 km |
| Krāsa | black / 16W |
| VIN | JMZGHA9B601431298 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Kloķvārpstas skriemelis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaKloķvārpstas skriemelis
Mazda · 6 · 2010 · 2.2L 120kW
10.10 €MDV27469
LietotaKloķvārpstas skriemelis D6241 SHY1
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 110kW
10.00 €MDV96607
LietotaDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) R2AA10230 K4908
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
20.20 €MDV35707
LietotaDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) K3017
Mazda · 6 · 2007 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV25828
LietotaDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) K3246
Mazda · 6 · 2007 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV25552
LietotaEļļas filtra turētājs / dzesētājs R2AA14311 S8204
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 136kW
10.10 €MDV51718











