
1 / 7
Mazda 6 Kloķvārpstas skriemelis 00527A
UsedSKU: MDV82687
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 00527A |
| Make | Mazda |
| Model | 6 |
| Year | 2010 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.2L 120 kW |
| Engine code | R2AA |
| Mileage | 146 481 km |
| Color | black / 16W |
| VIN | JMZGHA9B601431298 |
| Condition | Used |
Category: Crankshaft pulley
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedKloķvārpstas skriemelis
Mazda · 6 · 2010 · 2.2L 120kW
10.10 €MDV27469
UsedKloķvārpstas skriemelis D6241 SHY1
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 110kW
10.00 €MDV96607
UsedDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) R2AA10230 K4908
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
20.20 €MDV35707
UsedDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) K3017
Mazda · 6 · 2007 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV25828
UsedDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) K3246
Mazda · 6 · 2007 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV25552
UsedEļļas filtra turētājs / dzesētājs R2AA14311 S8204
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 136kW
10.10 €MDV51718











