
1 / 7
Mazda 6 Kloķvārpstas skriemelis 00527A
Б/уSKU: MDV82687
10.10 €
Цена с НДС
| Код произв. | 00527A |
| Марка | Mazda |
| Модель | 6 |
| Год | 2010 |
| Кузов | Универсал |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.2L 120 kW |
| Код двигателя | R2AA |
| Пробег | 146 481 км |
| Цвет | black / 16W |
| VIN | JMZGHA9B601431298 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Шкив коленчатого вала
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уKloķvārpstas skriemelis
Mazda · 6 · 2010 · 2.2L 120kW
10.10 €MDV27469
Б/уKloķvārpstas skriemelis D6241 SHY1
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 110kW
10.00 €MDV96607
Б/уDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) R2AA10230 K4908
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
20.20 €MDV35707
Б/уDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) K3017
Mazda · 6 · 2007 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV25828
Б/уDzinēja pārsegs (dekoratīva apdare) K3246
Mazda · 6 · 2007 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV25552
Б/уEļļas filtra turētājs / dzesētājs R2AA14311 S8204
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 136kW
10.10 €MDV51718











