
1 / 21
Seat Leon (1P) Priekšējais detaļu komplekts 1P0805588D 1P0803141A
LietotaSKU: MDV82698
504.95 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 1P0805588D |
| OEM kods | 1P0803141A |
| Citi kodi | 1K0121251DM |
| Marka | Seat |
| Modelis | Leon (1P) |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 77 kW |
| Dzinēja kods | CAYC |
| Nobraukums | 117 753 km |
| Krāsa | ice silver / LX7W |
| VIN | VSSZZZ1PZCR067064 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Priekšējais detaļu komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaPriekšējais režģis ST0701101
Seat · Leon (1P) · 2006 · 1.9L
30.29 €MDV85880
LietotaDzinēja pārsegs (vāks)
Seat · Leon (1P) · 2006 · 2.0L 103kW
70.70 €MDV82352
LietotaAizmugurē atstarotājs 1P0945106D
Seat · Leon (1P) · 2010 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV73534
LietotaAizmugurē atstarotājs 1P0945105D
Seat · Leon (1P) · 2010 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV73533
LietotaDzinēja vadu instalācija K2573
Seat · Leon (1P) · 2007 · 2.0L 125kW
10.10 €MDV34855
LietotaEGR dzesētājs 03G131512AF
Seat · Leon (1P) · 2007 · 2.0L 125kW
20.20 €MDV34874





