
1 / 21
Seat Leon (1P) Priekšējais detaļu komplekts 1P0805588D 1P0803141A
Б/уSKU: MDV82698
504.95 €
Цена с НДС
| Код произв. | 1P0805588D |
| OEM код | 1P0803141A |
| Другие коды | 1K0121251DM |
| Марка | Seat |
| Модель | Leon (1P) |
| Год | 2012 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.6L 77 kW |
| Код двигателя | CAYC |
| Пробег | 117 753 км |
| Цвет | ice silver / LX7W |
| VIN | VSSZZZ1PZCR067064 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Priekio detalių komplektas
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уPriekšējais režģis ST0701101
Seat · Leon (1P) · 2006 · 1.9L
30.29 €MDV85880
Б/уDzinēja pārsegs (vāks)
Seat · Leon (1P) · 2006 · 2.0L 103kW
70.70 €MDV82352
Б/уAizmugurē atstarotājs 1P0945106D
Seat · Leon (1P) · 2010 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV73534
Б/уAizmugurē atstarotājs 1P0945105D
Seat · Leon (1P) · 2010 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV73533
Б/уDzinēja vadu instalācija K2573
Seat · Leon (1P) · 2007 · 2.0L 125kW
10.10 €MDV34855
Б/уEGR dzesētājs 03G131512AF
Seat · Leon (1P) · 2007 · 2.0L 125kW
20.20 €MDV34874





