
1 / 21
Seat Leon (1P) Priekšējais detaļu komplekts 1P0805588D 1P0803141A
UsedSKU: MDV82698
504.95 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 1P0805588D |
| OEM code | 1P0803141A |
| Other codes | 1K0121251DM |
| Make | Seat |
| Model | Leon (1P) |
| Year | 2012 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 77 kW |
| Engine code | CAYC |
| Mileage | 117 753 km |
| Color | ice silver / LX7W |
| VIN | VSSZZZ1PZCR067064 |
| Condition | Used |
Category: Front piece kit
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedPriekšējais režģis ST0701101
Seat · Leon (1P) · 2006 · 1.9L
30.29 €MDV85880
UsedDzinēja pārsegs (vāks)
Seat · Leon (1P) · 2006 · 2.0L 103kW
70.70 €MDV82352
UsedAizmugurē atstarotājs 1P0945106D
Seat · Leon (1P) · 2010 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV73534
UsedAizmugurē atstarotājs 1P0945105D
Seat · Leon (1P) · 2010 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV73533
UsedDzinēja vadu instalācija K2573
Seat · Leon (1P) · 2007 · 2.0L 125kW
10.10 €MDV34855
UsedEGR dzesētājs 03G131512AF
Seat · Leon (1P) · 2007 · 2.0L 125kW
20.20 €MDV34874





