
1 / 7
Skoda Octavia Mk2 (1Z) Dzinēja pārsega skaņas izolācija 1Z0863831A
LietotaSKU: MDV82713
15.15 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 1Z0863831A |
| Marka | Skoda |
| Modelis | Octavia Mk2 (1Z) |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Kupeja |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.9L 77 kW |
| Dzinēja kods | BXE |
| Nobraukums | 156 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | TMBCS21Z4A2030561 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Dzinēja pārsega skaņas izolācija
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaDzinēja pārsega skaņas izolācija 1Z0863831A
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2010 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV82684
LietotaDzinēja pārsega skaņas izolācija 1z0863831a
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2011 · 1.6L 77kW
15.30 €MDV88401
LietotaPriekšējais režģis 1Z0853668
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2008 · 1.9L 77kW
25.00 €MDV102318
LietotaPriekšējais bamperis
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2012 · 1.6L 77kW
45.44 €MDV95326
LietotaPriekšējais bamperis 1Z0807221
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2008 · 1.9L 77kW
35.34 €MDV44566
LietotaPriekšējais bamperis
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2006 · 1.9L 77kW
25.25 €MDV59094

