
1 / 9
Skoda Octavia Mk2 (1Z) Aizmugurējā loga tīrītāja motoriņš 1Z5955711A 443122326017
LietotaSKU: MDV85480
35.34 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 1Z5955711A |
| OEM kods | 443122326017 |
| Marka | Skoda |
| Modelis | Octavia Mk2 (1Z) |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Kupeja |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.9L 77 kW |
| Dzinēja kods | BXE |
| Nobraukums | 156 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | TMBCS21Z4A2030561 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Aizmugurējā loga tīrītāja motoriņš
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaAizmugurējā loga tīrītāja motoriņš 1Z9955711A 443122336017
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2008 · 2.0L 103kW
25.25 €MDV94373
LietotaAizmugurējā loga tīrītāja kājiņa K1393
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2012 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV12981
LietotaStikla tīrītāja motoriņš 1397220653 1397220653
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2010 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV8539
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3T0907044AR SW0401
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2010 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV106479
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene BN3CZ 1Z5827501D
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2010 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV106378
LietotaPapildu bremžu signāla lukturis 1Z9945097B
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2010 · 2.0L 103kW
30.00 €MDV106339

