
1 / 9
Skoda Octavia Mk2 (1Z) Aizmugurējā loga tīrītāja motoriņš 1Z5955711A 443122326017
UsedSKU: MDV85480
35.34 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 1Z5955711A |
| OEM code | 443122326017 |
| Make | Skoda |
| Model | Octavia Mk2 (1Z) |
| Year | 2009 |
| Body | Coupe |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.9L 77 kW |
| Engine code | BXE |
| Mileage | 156 000 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | TMBCS21Z4A2030561 |
| Condition | Used |
Category: Rear window wiper motor
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedAizmugurējā loga tīrītāja motoriņš 1Z9955711A 443122336017
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2008 · 2.0L 103kW
25.25 €MDV94373
UsedAizmugurējā loga tīrītāja kājiņa K1393
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2012 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV12981
UsedStikla tīrītāja motoriņš 1397220653 1397220653
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2010 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV8539
UsedPapildu bremžu signāla lukturis 1Z9945097B
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2010 · 2.0L 103kW
30.00 €MDV106339
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 1Z0035156F 857648258360
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2009 · 1.9L
45.00 €MDV106397
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 3T0907044AB SW0203
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2009 · 1.9L
15.00 €MDV106292

