
1 / 7
Skoda Octavia Mk2 (1Z) Dzinēja pārsega skaņas izolācija 1Z0863831A
UsedSKU: MDV82713
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 1Z0863831A |
| Make | Skoda |
| Model | Octavia Mk2 (1Z) |
| Year | 2009 |
| Body | Coupe |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.9L 77 kW |
| Engine code | BXE |
| Mileage | 156 000 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | TMBCS21Z4A2030561 |
| Condition | Used |
Category: Engine bonnet/hood sound/heat insulation
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedDzinēja pārsega skaņas izolācija 1Z0863831A
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2010 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV82684
UsedDzinēja pārsega skaņas izolācija 1z0863831a
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2011 · 1.6L 77kW
15.30 €MDV88401
UsedPriekšējais režģis 1Z0853668
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2008 · 1.9L 77kW
25.00 €MDV102318
UsedPriekšējais bamperis
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2012 · 1.6L 77kW
45.44 €MDV95326
UsedPriekšējais bamperis 1Z0807221
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2008 · 1.9L 77kW
35.34 €MDV44566
UsedPriekšējais bamperis
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2006 · 1.9L 77kW
25.25 €MDV59094

