
1 / 9
Ford Kuga I Priekšējās arkas apdare 8V41S16D239A SP5905
LietotaSKU: MDV84891
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8V41S16D239A |
| OEM kods | SP5905 |
| Citi kodi | M738A |
| Marka | Ford |
| Modelis | Kuga I |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 100 kW |
| Dzinēja kods | G6DG |
| Nobraukums | 186 510 km |
| Krāsa | panther black / F8 |
| VIN | WF0RXXGCDR8S02874 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Priekšējās arkas apdare
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaPriekšējās arkas apdare 8V41S16D239A
Ford · Kuga I · 2012 · 2.0L
10.10 €MDV83274
LietotaPriekšējās arkas apdare 8V41S16D239A
Ford · Kuga I · 2010 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV79936
LietotaPriekšējās arkas apdare 8V41S16D238A MSP5905
Ford · Kuga I · 2011 · 2.0L 120kW
15.15 €MDV67042
LietotaPriekšējās arkas apdare 8V41S16D238A SP5905
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
15.15 €MDV85273
LietotaPriekšējās arkas apdare 8V41S16D238A SP5905
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
15.15 €MDV81979
LietotaPriekšējās arkas apdare 8V41S16D238A M738A
Ford · Kuga I · 2011 · 2.0L 120kW
15.15 €MDV33827







